ВІДКРИТТЯ НОВОГО ВІЗОВОГО ЦЕНТРУ В ЗАПОРІЖЖІ

Із задоволенням повідомляємо, що з 18 липня 2017 року почався прийом оплат за послуги ППВА у місті Запоріжжі, який  приймає заявників вже  від 26 липня 2017 року.

ППВА у м. Запоріжжя прийматиме заявників, які офіційно прописані на території Запорізької, Дніпропетровської, Харківської, Сумської, Луганської, Донецької та Полтавської областей (на Національну візу до Польщі), а також таких заявників, що можуть надати офіційне підтвердження працевлаштування або навчання на цій території (на візу Шенген до Польщі).


Закордонний паспорт за 170 грн. Дослідження журналістів. Звернення в міграційну службу м.Нікополя.


Новые правила подачи документов в визовые центры Польши

Починаючи з 17 листопада 2014 р. змінюється процедура запису на подачу документів до ППВА у Харкові та Дніпропетровську. Для подачі документів необхідно спершу оплатити послуги Пункту Прийому Візових Анкет у відділеннях ІДЕА Банку або КРЕДО Банку, які розташовані на території, що обслуговються Генеральним Консульством РП у Харкові (Харківська, Дніпропетровська, Донецька, Луганська, Сумська, Полтавська та Запорізька області). Банки розпочнуть прийом оплат із 14 листопада 2014 р. Запис на подачу документів відбувається 24 годиин після здійснення оплати. 


Починаючи з 24 листопада 2014 р. змінюється процедура запису на подачу документів до ППВА у Вінниці, Житомирі, Чернівцях та Хмельницьку. Для подачі документів необхідно спершу оплатити послуги Пункту Прийому Візових Анкет у відділеннях ІДЕА Банку або КРЕДО Банку, які розташовані на території, що обслуговються Генеральним Консульством РП у Вінниці (Вінницька, Житомирська, Чернівецька та Хмельницька області). Банки розпочнуть прийом оплат із 21 листопада 2014 р. Запис на подачу документів відбувається 24 годиин після здійснення оплати.